Psychoterapia jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod wyeliminowania poszczególnych zaburzeń na tle psychicznym. Należy jednak pamiętać o wyborze odpowiedniego gabinetu – jednym z nich jest prowadzony przez psycholog Agnieszkę Świątkiewicz ze Zgierza, specjalistkę z wieloletnim doświadczeniem. Przy jakich dokładnie problemach jest ona w stanie zapewnić efektywne metody leczenia w postaci psychoterapii?

Uzależnienia, depresja i stany lękowe

Jednym z najczęstszych schorzeń pojawiających się na tle psychicznym jest depresja. Brak chęci do życia, radości, przyjemności czy odczuwanie wszechogarniającego smutku to objawy, których nie należy bagatelizować. Właściwą psychoterapię w takiej sytuacji zaproponuje psycholog Agnieszka Świątkiewicz Zgierz, która prowadzi własny gabinet i jest w stanie pomóc także pacjentom borykającym się z uzależnieniami. Nałóg może być związany z nadmiernym zażywaniem narkotyków czy spożywaniem alkoholu, ale też spowodowany innymi czynnikami.

Zalicza się do nich uzależnienie od pracy, seksu czy komputera, którego leczeniem również jest w stanie zająć się psycholog Agnieszka Świątkiewicz Zgierz prowadząca własny gabinet psychoterapeutyczny. Jej nieocenione wsparcie stanowi kluczowy element w walce zarówno z depresją, jak i uzależnieniami czy nawet stanami lękowymi. Odpowiednie metody terapii pozwolą oswoić się z lękami i przezwyciężyć je, co może być niezwykle istotne dla osób mających z tego powodu problemy z normalnym funkcjonowaniem w społeczeństwie.

Terapie dla każdego

Psychoterapia to doskonałe rozwiązanie także dla par. Nierzadko w związkach partnerskich dochodzi do pogorszenia relacji między dwojgiem osób, co może przyczynić się do rozstania. Warto jednak w takich sytuacjach udać się do gabinetu psychoterapeutycznego Agnieszki Świątkiewicz w Zgierzu. Po długiej i wnikliwej rozmowie przeanalizuje ona konkretną sytuację i zaproponuje optymalne metody wyeliminowania problemów w związku. Psychoterapia to także skuteczne narzędzie w uzdrawianiu relacji rodzinnych. Należy jednak pamiętać, by zdecydować się tylko na pomoc najlepszego specjalisty.

Jest nim bez wątpienia psycholog Agnieszka Świątkiewicz ze Zgierza, której leczenie w ramach psychoterapii stanowi doskonałą pomoc dla osób cierpiących również na schizofrenię, będących ofiarami przemocy domowej czy gwałtu. W takich sytuacjach konieczne jest wręcz przeprowadzenie skomplikowanej i nierzadko długiej psychoterapii. Dopiero po jej ukończeniu pacjenci są w stanie powrócić do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Warto zatem zapoznać się z ofertą gabinetu prowadzonego przez Agnieszki Świątkiewicz w Zgierzu – rozbudowana oferta to pomoc dla pacjentów z wieloma zaburzeniami psychicznymi.