Psychoterapia Zgierz A. Świątkiewicz.

Psychoterapia Zgierz A. Świątkiewicz.

Szukasz Psychoterapii w Zgierzu ?

Psychoterapia jest jedną z wielu metod leczenia zaburzeń i schorzeń pacjentów ze Zgierza, powiatu Zgierz oraz gminy Zgierz, które mają swoje podłoże w psychice, a są leczone w Pracownii Usług Psychologicznej Agnieszki Świątkiewicz w Zgierzu przy ulicy Andrzeja Struga 23. Te jednak potrafią różnić się od siebie stopniem zaawansowania choroby oraz jej rodzajem. Nie ma więc możliwości stosowania jednej metody psychoterapii przez psycholog Świątkiewicz. Wszystkie łączy jednak jedno bezpośredni kontakt z pacjentem.

Jakie rodzaje i metody psychoterapii można wyróżnić ?

Psychoterapeuta, czyli kto to jest ? Tym mianem określamy specjalistę, króry tak jak psycholog Świątkiewicz przy pomocy specjalnych technik oraz metod stara się wpłynąć na psychikę swoich pacjentów szczególnie tych ze Zgierza lub okolic Zgierza. To, czy mu pomoże, zależy w dużym stopniu również od samego zainteresowanego, a w zasadzie od schorzenia, na które choruje. Psychoterapie mogą pomagać w wychodzeniu z uzależnień, a także problemów psychicznych. Głównym ich zadaniem jest uświadomienie podopiecznego w naszym przypadku mieszkańca Zgierza lub gminy Zgierz o przyczynie problemu, a także znalezienie wspólnego wyjścia z problemu. Psychoterpie przeprowadza się w grupach, indywidualnie z dziećmi oraz dorosłymi.

Rodzaje i metody Psychoterapii

Mnogość schorzeń oraz problemów natury psychiczno – psychologicznej, z którymi borykają się pacjenci Świątkiewicz ze Zgierza oraz okolic Zgierza, wymagało opracowania wielu metod psychoterapii i rodzajów ich leczenia. W zasadzie każdy przypadek jest inny, dlatego wymaga prowadzenia innego rodzaju psychoterapii. Naipopularniejsze rodzaje psychoterapii stosowane w gabinecie psycholog Świątkiewicz w Zgierzu to: behawioralno – poznawcza oraz leczenie psychoanalityczne, Wszystkich mieszkańców Zgierza, gminy Zgierz lub okolic Zgierza zainteresowanych psychoterapią zapraszamy do pracowni psychoterapeutki Agnieszki Świątkiewicz w Zgierzu.