Gdy mamy do czynienia z zaawansowaną chorobą alkoholową, należy jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki w kierunku diagnozy, leczenia i rozpoznawania objawów choroby alkoholowej. Alkoholik powinien zostać skierowany na detoks i leczenie do ośrodka terapii uzależnień, gdzie specjaliści oferują kompleksową pomoc, w tym farmakologiczne metody leczenia alkoholizmu. Tam odpowiedni specjaliści będą wiedzieli, jak pomóc alkoholikowi.

Profesjonalna pomoc w Zgierzu

W naszym gabinecie w Zgierzu pomagamy alkoholikom na każdym etapie zaawansowania choroby. Jeśli masz wątpliwości, chcesz pomóc komuś bliskiemu, czy podejrzewasz u siebie oznaki alkoholizmu – zadzwoń do nas pod numer: 698 372 459. Lub napisz maila na adres: psychotesty.brzeziny@gmail.com.

Z całego serca jesteśmy gotowi Ci pomóc, to nasza najgłębsza misja. Na co dzień mamy kontakt z osobami uzależnionymi, z alkoholikami potrzebującymi pomocy. Również na co dzień nasz gabinet opuszczają osoby, które z jasnym umysłem wracają do swojego życia i z pomocą między innymi mityngów wspólnoty AA układają je sobie pomału, szczęśliwie i trzeźwo.

Terapia alkoholowa w Zgierzu

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy w walce z uzależnieniem, terapia alkoholowa w Zgierzu to pierwszy krok do odzyskania kontroli nad życiem. Nie czekaj na rozwój uzależnienia – im szybciej zgłosisz się po pomoc, tym lepiej.


Psycholog Agnieszka Świątkiewicz
Gabinet psychologiczny w Zgierzu
[Twoja Strona Internetowa]